21 квітня 2018 року в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на території Новоукраїнської ОТГ буде проведено спільне прибирання територій •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 17 •квітня• 2018, 10:42•

З метою наведення і підтримки належного санітарного стану м. Новоукраїнка, подальшого благоустрою та озеленення територій, парків, скверів, територій підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності і підпорядкування пропонуємо 21 квітня 2018 року  мешканцям об’єднаної територіальної громади  взяти участь у всеукраїнській акції «За чисте довкілля».

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний від імені виконавчого комітету та депутатського корпусу  Новоукраїнської міської ради висловлює вдячність усім, хто перед Великоднем долучився до заходів благоустрою та сприяв тому, щоб наше місто стало кращим.