Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 17 •квітня• 2018, 09:11•

13 квітня 2018 року на базі Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбулися батьківські збори для батьків майбутніх першокласників. В актовій залі у затишному колі батьків майбутніх учнів Новоукраїнської міської ради була проведена зустріч. Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері.

Розпочала батьківські збори начальник відділу освіти виконавчого комітету Стратонова Тетяна Іванівна, яка познайомила присутніх з перспективами Нової української школи, яка вирізняється інноваційним підходом до освітнього процесу, а також спрямувала батьків на плідну співпрацю.

Методист відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Бондаренко Світлана Олександрівна провела з присутніми ранкову зустріч.

Заступник директора з освітнього процесу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Мошнягул Оксана Іванівна познайомила батьків з педагогікою співпраці в Новій українській школі, а також повідомила про особливості освітнього процесу в першому класі.

Голови методичного об’єднання вчителів початкових класів Пойченко Оксана Миколаївна, учитель Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 та Бортяна Світлана Володимирівна, учитель Новоукраїнського   навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови - гімназії  "Лідер" розповіли про Нову українську школу – нові підходи до навчання: реалії сьогодення. Яскравими і цікавими були виступи, які познайомили присутніх з методами і прийомами роботи та залучили батьків до практичної роботи.

Практичний психолог Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Шостак Людмила Василівна розповіла присутнім про основні аспекти психологічного супроводу першокласників та роль батьків в умовах Нової української школи. Від неї батьки отримали важливі настанови щодо адаптації першокласників.

Школа та сім’я – партнери у вихованні та навчанні підростаючого покоління.

Батьківські збори стали цінним важелем педагогічної взаємодії з батьками майбутніх першокласників.

З цієї миті батьки, діти та вчителі почали першу сторінку у підручнику шкільного життя.

Учні Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 презентували шкільну форму Черкаської швейної фабрики. Про фасони форми розповів представник фабрики Шинкаренко В.В.