Оголошення про конкурс на посаду директора Новоукраїнської дитячої музичної школи •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 13 •квітня• 2018, 08:11•

Відділ культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради оголошує конкурс на посаду директора Новоукраїнської дитячої музичної школи на умовах підписання контракту строком на 5 років.

Місцезнаходження закладу (юридична адреса): вулиця Соборна, 61, місто Новоукраїнка, Новоукраїнський район, Кіровоградська область, Україна.

Відповідно рішення Новоукраїнської міської ради від 12 квітня 2018 року №851 затверджено Порядок проведення конкурсу на посаду директора  закладу освіти  у сфері культури (ПСМНЗ).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Посаду директора може займати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має фахову вищу освіту, стаж роботи у сфері культури та/або стаж педагогічної роботи не менше трьох років, та здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем, станом здоров’я виконувати відповідні посадові обов'язки.

Не може бути призначена на посаду директора особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена, і яка має судимість.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі:

заява про участь у конкурсному відборі із зазначенням контактного номеру телефону та адреси електронної пошти;

згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію по громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), відомості про наявність чи відсутність судимості;

копія документа, що посвідчує особу;

копії документів про вищу освіту;

копія трудової книжки;

копія військового квитка (для військовозобов’язаних);

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Особа, яка подає документи  відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата початку приймання документів: 13 квітня 2018 року.

Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється упродовж 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: вулиця Соборна, 55, місто Новоукраїнка, Кіровоградська область, відділ культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради до 17 год. 00 хв. 12 травня 2018 року.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Сергієнко Олена Іванівна, тел.(05251) 2-32-44, cultura@nu-rada.gov.ua