Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Новоукраїнської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новоукраїнської міської ради на 2019 рік» •PDF• •Друк•
••Середа•, 11 •квітня• 2018, 07:00•

Відповідно до вимог закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та на виконання вимог статті 12 Податкового кодексу України, з метою отримання пропозицій та зауважень від платників податків повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Новоукраїнської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новоукраїнської міської ради на 2019 рік».

Вказаним рішенням затверджуються ставки місцевих податків і зборів на

території Новоукраїнської міської ради.

Підстава прийняття рішення – Податковий кодекс України.

Проект рішення буде оприлюднений на офіційному сайті Новоукраїнської міської ради : nu-rada.gov.ua  в рубриці «Регуляторна політика».

Зауваження  та пропозиції приймаються у письмовому та електронному вигляді протягом 30 календарних днів з дня опублікування проекту рішення за адресами:

-          виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради, 27100, вул. Покровська, 70, м. Новоукраїнка, кабінет №7.