Станьте учасником фотоконкурсу "Моя родина – щасливі моменти" •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 10 •квітня• 2018, 14:21•

Метою конкурсу є привернути увагу громадськості до проблем української родини, виявити й підтримати активні родини, пропагувати сімейні цінності.

на електронну пошту: konkurs-nu-rada@ukr.net з позначкою Конкурс.
Прийом робіт здійснюється до 30 квітня.

До участі в конкурсі приймаються фотороботи в наступних номінаціях:

1. Працюємо творчо – відпочиваємо весело (сімейні свята та спільна діяльність родини).

2. Схожі, як дві краплинки води (відображення портретної схожості двох-трьох поколінь членів родини (матері й сина; дідуся, доньки та онука; близнят чи двійнят тощо).

3. Ми – справжні українці (відзначення визначних подій за участю сім'ї з використанням національної атрибутики (український одяг, рушники, предмети побуту та ін.) чи символіки).

Від родини приймається не більше трьох фоторобіт в кожній номінації. Враховується відповідність темі конкурсу, оригінальність сюжету та якість зображення (фото не менше 10 мегапікселів). Фотороботи низької якості не розглядаються.

Автори робіт надають право на некомерційне використання фотографій без попереднього узгодження з автором. Публічна демонстрація робіт, представлених на конкурс, здійснюється з обов’язковим зазначенням прізвища родини.
Фотовиставка буде опублікована на офіційному веб-сайті Новоукраїнської   міської   ради   з  поміткою  Конкурс  "Моя родина – щасливі моменти". Відбір кращих фоторобіт буде проводити конкурсна комісія.

Переможці будуть нагороджуватись дипломами та подарунками. Презентація фотоальбому "Моя родина – щасливі моменти" та нагородження переможців буде проходити у червні на заходах, присвячених Дню захисту дітей.

Додаткова інформація за телефоном (096) 497-16-61.

про фотоконкурс "Моя родина – щасливі моменти"

І. Загальні положення

Участь в конкурсі зможе взяти кожен житель Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади, що направив свої фотороботи у відповідності до умов Положення про конкурс.

ІІ. Номінації конкурсу

До участі в конкурсі приймаються фотороботи в наступних номінаціях:

ІІІ. Вимоги до робіт

ІV. Умови участі в конкурсі

Фотороботи надсилати на е-пошту: konkurs-nu-rada@ukr.net з позначкою Конкурс. Обов’язково заповніть анкету учасника конкурсу. Анкета додається.

Фотовиставка буде опублікована на офіційному веб-сайті Новоукраїнської   міської   ради   з  поміткою  Конкурс  "Моя родина – щасливі

моменти". Участь в конкурсі означає погодження з умовами даного Положення про конкурс.

V. Терміни проведення конкурсу та нагородження переможців

Прийом робіт здійснюється з 12 березня по 30 квітня. Відбір кращих фоторобіт буде проводити конкурсна комісія. Склад конкурсної комісії затверджується розпорядженням міського голови до 30 квітня. Конкурсна комісія формує систему оцінювання, підводить підсумки, визначає переможців фотоконкурсу в окремих номінаціях. Переможці будуть нагороджуватись дипломами та подарунками.

АНКЕТА
учасника конкурсу "Моя родина – щасливі моменти"

Інформація про автора фото (особи, яка надсилає фото):

Ел. адреса*

Прізвище*

Ім’я*

По батькові

Телефон*

Вулиця, будинок

Місто (село)*

Інформація про членів сім'ї зображених на фотографії* (зліва направо)

Вказується прізвище, ім'я по батькові осіб, зображених на фото, із зазначенням родинних стосунків.

Обов'язково вказати номінацію конкурсу:

1. Працюємо творчо – відпочиваємо весело.

2. Схожі, як дві краплинки води.

3. Ми – справжні українці.

Прикріпляється фотографія для участі у фотоконкурсі*.

* поля обов’язкові для заповнення

:*: