Розпорядження міського голови про скликання чергової тридцятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 03 •квітня• 2018, 15:24•

Розпорядження

від  02  квітня  2018 року                                                             № 90

Про скликання чергової тридцятої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову тридцяту  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 12 квітня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)   Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2)       Про внесення змін до рішення міської ради від 14.03.2017 року             "Про затвердження у новій редакції закріплення територій за депутатами Новоукраїнської міської ради восьмого скликання".

3)   Про внесення змін до Міської програми "Зірка пам’яті"  на 2017- 2020 роки.

4)   Про затвердження Положення про службові відрядження міського голови, заступників міського голови та працівників виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

5)   Про  затвердження Порядку проведення Конкурсу на посаду директора закладу освіти у сфері культури (ПСМНЗ).

6)    Про погодження внесення змін до статуту Новоукраїнського НВК "Лідер".

7)    Про передачу в оренду комунального майна.

8)    Про затвердження проектно-кошторисної документації.

9)    Про розгляд  клопотань.

10)   Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року    № 765  "Про міський бюджет на 2018 рік".

11)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 10 квітня 2018 року.

Міський  голова                                                                                    О. Корінний