Другого квітня – Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму. •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 03 •квітня• 2018, 15:02•

У Новоукраїнці  відбувся флеш-моб, організований парламентом дітей та молоді Новоукраїнскої ОТГ, до  яких залучились: Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, представники громадськості та працівники виконавчого комітету міської ради.

Софія Мазур – представник органу самоврядування дітей та молоді, ознайомила учасників флешмобу із метою заходу та історією його виникнення.

Новоукраїнський флеш –моб був ланкою  Всеукраїнської акції, перейнявши естафету у Інклюзивно-ресурсного центру м. Кропивницький.

Випустивши у повітря кульки, новоукраїнці передали ініціативу підтримки дітей з аутизмом у міста Золотоношу Черкаської області та Олександрію, що на Кіровоградщині.