Команда ФК "Новоукраїнка" – чемпіони Кіровоградської області з футзалу •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 03 •квітня• 2018, 08:36•

Протягом двох останніх субот березня у м.Кропивницький проходили зональні і фінальні змагання з футзалу серед аматорських команд об’єднаних територіальних громад, районів та міст області. Вже вкотре Новоукраїнська ОТГ підтвердила статус лідерів серед футзалістів.

24 березня 2018 року відбулися зональні змагання, де команда Новоукраїнської ОТГ відвоювали путівку до фіналу у п’ятій групі команд з Кіровоградського, Світловодського, Петрівського районів та Смолінської ОТГ.

31 березня у фінальному турнірі до другої групи, крім наших земляків потрапили футзалісти з Гайворонського, Знам’янського районів та Помічнянської ОТГ.

У першому турі ФК "Новоукраїнка" з рахунком 10:2 розгромила команду Помічнянської ОТГ, у другому – з мінімальним рахунком 1:0 перемогла Гайворонський район.

У останньому турі групи "ІІ" вирішувалася доля путівок до фіналу та "бронзового" матчу в очній зустрічі нашої команди із Знам’янським ра    йоном.

Наших гравців влаштовувала лише перемога – у результаті матч закінчився з рахунком 4:3.

У фінальному поєдинку новоукраїнці не дали жодного шансу своєму супернику з Долинської і, з рахунком 3:0, стали чемпіонами Кіровоградської області з футзалу.