Вечір пам’яті, на честь Олексія Соколенка •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 30 •березня• 2018, 12:43•

«Прислухайся і серцем відгукнись,

Мелодія душі у вічність лине.

Яскрава, радісна, єдина мить

Вона нас піднесе і не покине.»

28 березня в музейній кімнаті НКБК№1 проведено вечір – портрет на честь річниці дня народження  яскравої особистості,  Заслуженого працівника культури України, Почесного громадянина  міста Новоукраїнки – Олексія Дорофійовича Соколенка.

Розпочали вечір вокальним номером «Адажіо » від Володимира Фулги, а мала група народного аматорського хорового колективу «Хлібодари» виконала пісню «Краю наш  степовий» (акомпаніатор – Олег Горбенко), також прозвучала  «Чорногузова весна » у виконанні Павла Олійника, яка душевно вплелась в програму.

Перший директор МБК№1, Петро Миколайович Аношкін,  розповів усім присутнім  про творчий шлях Олексія Дорофійовича на музичному небосхилі Новоукраїнщини.  Завдяки  новітнім технологіям  глядачі переглянули виступ хорового колективу «Хлібодари», який виконав  свою «Візитну картку» - «Пісню чистого поля», за часів керівництва О.Д. Соколенка. Згадали історію трьох народних  колективів – «Хлібодари», «Заспів» та вокального квартету «Сузір’я », який виконав одразу дві пісні – «Дозволь мені, мати, криницю копати» та «Летять у синю далеч журавлі».

Наталя Миколаївна Соколенко – дружина і підтримка, яка завжди була поруч у всіх починаннях  розповіла про нагороди і досягнення Олексія Соколенка.

За життя у Олексія Дорофійовича було багато товаришів, які присвячували йому свою творчість. На вечорі був присутній колега і  близький друг -  Михайло Сидоренко, який  виконав  пісню про друзів.

Було декламовано вірш Володимира Фулги «Тебе забрала в нас червнева днина».

На своєму творчому шляху Олексій Соколенко працював на посаді директора Новоукраїнської ДМШ. Він  був мостом між двома поколіннями. Його творча душа була відкритою для всіх, та найбільше він радів від того, що таланти розкриваються в дітях. Своїм співом чарували всіх учні  музичної школи  -  Анна Наседкіна, Катерина Ютиш, та Валерій Гур’єв .

Загальна атмосфера вечору була теплою, душевною і невимушеною.

Дирекція  НКБК№1 щиро дякує усім присутнім та учасникам, а  також висловлюємо подяку вчителю Філії №3 ЗШ  І-ІІІ ст. №6 Оксані Ловінюковій за допомогу у підготовці відеоряду.

Художній керівник НКБК№1 Дринич Олена