Відбулись Загальні Збори Асоціації об’єднаних територіальних громад •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 30 •березня• 2018, 08:07•

28 березня  2018 року у Києві відбулись  Загальні Збори Асоціації  об’єднаних територіальних громад.

Голова Асоціації, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний зазначив: «Під час заходу голови ОТГ та представники державних органів влади  мали змогу обговорити питання щодо перебігу  децентралізації в Україні - її здобутки, проблеми та перспективи.

Асоціація ОТГ представила сформований пакет послуг для своїх членів, перші завершені в громадах проекти, а також презентувала програми, що будуть реалізовані спільно з низкою Міністерств, міжнародними інституціями і партнерами».

У ході Загальних Зборів затверджено новий статуту Асоціації ОТГ, сформовано управлінську структуру, а також підписано меморандуми про  співпрацю зі  Шведською асоціацією місцевих влад та регіонів (SALAR) і Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

У заході взяли участь понад 150 голів об’єднаних територіальних громад,  Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, інші представники центральних органів виконавчої влади, міжнародних програм технічної допомоги, експерти.