Вшануймо пам’ять живими квітами •PDF• •Друк•
••Четвер•, 29 •березня• 2018, 10:42•

Наближаються поминальні дні, просимо вас під час прибирання місць поховання дотримуватись загальних правил благоустрою.

Новоукраїнським житлово-комунальним підприємством будуть здійснені заходи щодо підсипання та упорядкування під’їзних шляхів до кладовищ, визначені місця для складування сміття.

Пропонуємо вам приєднатись до ініціативи громадськості Новоукраїнки  - «Вшануймо пам’ять живими квітами». Зазначена акція спрямована на захист екології. Адже, як правило, у поминальні дні громадяни прикрашають місця поховань штучними квітами. Матеріали із яких вони виготовляються мають дуже довгий термін розкладання, а їх продукти розпаду становлять значну шкоду для навколишнього середовища.

Просимо вас, вшановуючи пам’ять померлих, не порушувати права живих та зберегти природу для ще не народжених людей!