Академія Лідерства від ДОБРЕ у Польщі •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 26 •березня• 2018, 14:47•

В рамках програми DOBRE відбувся черговий етап Академії лідерства для представників місцевого самоврядування. Вишкіл з особистісної та інституційної спроможності громад провели в місті Щецин.

З 19 по 23 березня представники ОТГ із семи регіонів України вивчали найдієвіші практики ефективного управління, покращення муніципальної культури та налагодження оптимального робочого клімату для успішного розвитку громади.

Представники ОТГ також відвідали інфраструктурні об'єкти та ознайомились з економічними моделями польських ґмін Західнопоморського воєводства.

Учасники зустрілися із бургомістрами Ґоленюва, Степніци та Злоченця, обмінялися досвідом стратегій розвитку. В рамках візиту оглянули об'єкти, які стали локальними економічними центрами. Ознайомилися із тамтешніми прикладами співпраці держави та бізнесу, особливостями запуску індустріальних парків, управління проектами економічного, туристичного та культурного зростання.

В навчальній поїздці взяли участь 17 представників об'єднаних громад із другої когорти відбору програми DOBRE.

Перейняті акценти демократизації, економіки, успішного управління та інноваційності зможуть послужити в розвитку українських об'єднаних громад.

Новоукраїнську ОТГ представляв голова Асоціації об’єднаних територіальних громад, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.

«Академія Лідерства від ДОБРЕ у Польщі - це нові знайомства з представниками польського місцевого самоврядування, новий досвід, нові ідеї для втілення у наших громадах!

Мрію про такий же спортзал для наших дітлахів, 3-D принтери для старшокласників, роздільне сміття на всіх рівнях, лінгвістичні кабінети та багато чого іншого! Ці мрії - реальні! Варто лише всією громадою трішки змінити своє ставлення до свого ж майбутнього і, головне, багато працювати!» - зазначив Олександр Олександрович.

Академія лідерства реалізована у співпраці з Радою Європи,

Центром Експертиз Реформи Місцевого Самоврядування,

Фондом Розвитку Місцевої Демократії і Global Communities

в рамках програми USAID DOBRE.