У Новоукраїнській ОТГ діятиме мобільний сервісний центр МВС •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 13 •березня• 2018, 15:13•

04 квітня в місті Новоукраїнка за адресою вул. Миколи Вороного №185 (територія МРЕВ, приміщення автошколи) працюватиме та прийматиме громадян Мобільна група сервісного центру МВС регіонального сервісного центру МВС України в Кіровоградській області.

Прийом громадян буде здійснюватись два рази на місяць згідно затвердженого графіка.

Графік роботи:

Квітень:

04.04.2018 року з 10:30 до 16:30

18.04.2018 року з 10:30 до 16:30

Телефон для довідок 096-614-74-25

Відтепер жителі населених пунктів, де відсутні стаціонарні сервісні центри Міністерства внутрішніх справ, не їздитимуть в обласні центри аби отримати відповідну послугу. До них приїде мобільний сервісний центр. Такий вже з’явився і в Кіровоградській області.

Мобільні сервісні центри МВС – це пересувні сервісні центри, що працюють за графіком у віддалених населених пунктах, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС.

Послуги МCЦ МВС:

• реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
  • заміна посвідчення водія;
  • видача міжнародного посвідчення водія;
  • прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Обслуговуватимуть громадян у МСЦ МВС два адміністратори та фахівець Експертної служби МВС.