До уваги жителів громади! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 13 •березня• 2018, 14:57•

Доводимо до Вашого відому, що постановою КМУ від 07.02.2018 року №107 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для  підтримки галузі тваринництва.

Метою державної підтримки є розвиток галузі тваринництва, стабілізації поголів'я худоби та поліпшення її генетичного потенціалу, стимулювання збільшення виробництва продукції тваринництва.

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.
Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з  урахуванням віку молодняка у розмірі:
за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців - 300 гривень за голову;
за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців - 700 гривень за голову;
за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців -1 500 гривень за голову.
Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати   2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи господарства яких  розташовані на території Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади мають  подати до Новоукраїнської міської ради копії таких документів:
паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
паспорта громадянина України;
довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).
Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.

Оголошення про початок прийому документів на дотацію за молодняк буде опубліковано на сайті Новоукраїнської міської ради.

Крім дотації на молодняк ВРХ, постановою передбачено ряд дотацій, компенсацій для суб'єктів господарювання - юридичних осіб,  які можуть звернутися до департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської облдержадміністрації за роз'ясненням. Детальна інформація за посиланням http://apk.kr-admin.gov.ua/index.php?option=com_sppagebuilder&view=page&id=145