Свято весни і краси у Новоукраїнці •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 12 •березня• 2018, 20:38•

Хоч у різних колах українського суспільства сперечаються про доцільність відзначення 8 березня Міжнародного жіночого дня, але дарувати жінкам радість, гарний настрій, приємні сюрпризи намагаються більшість чоловіків. Одним із чудових подарунків жіноцтву Новоукраїнщини стала концертна програма співачки Натаніки, яка за підтримки міського голови Олександра Корінного та депутата обласної ради Володимира Арсірія презентувала мешканцям нашої громади майже двогодинне свято прекрасної сучасної пісні.

Задоволення отримали всі – глядачі від концертної програми, співачка – від теплого прийому, щирості, підтримки глядачів та організації заходу.

Після бурхливих оплесків вдячних новоукраїнців, подякував Натаніці Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний. Також Олександр Олександрович, зважаючи на схвальні відгуки щодо концерту, запевнив новоукраїцінцв у тому, що це не останній візит столичних зірок до нашого міста. Тож не забуваючи про місцеві таланти, за підтримки соціально-відповідального бізнесу, до участі у місцевих святах будуть запрошені артисти із Києва та інших міст України, що в свою чергу сприятиме поширенню позитивного іміджу нашої громади.

А на передодні 8 березня традиційно вітали мам, бабусь та усе жіноцтво Новоукраїнщини дитячі творчі колективи нашої ОТГ. Організатори святкового концерту – ЦДЮТ «ЗОРІТ»  назвали святковий концерт – «Формула сучасної жінки».

50 % успішного вирішення проблеми взяли на себе  компетентні  ведучі – Олександр Каєнко,  Назар Зосім, Антон Татаров  та Ілля Болтян.

Яскраві, запальні хореографічні постановки зразкового хореографічного колективу «Веснянка», Школи танцю «Натхнення» (керівник Ірина Рубля), хореографічного ансамблю «Сузір’я» (керівник Леся Талько)  продемонстрували глядачам, що жінки можуть все і при цьому залишаються тендітними і чарівними.

Солісти вокальних гуртків – сестри Аміна і Діана  Попруги (керівник Олег Халявка), Антон Татаров  (керівник Сергій  Поповкін), вокалісти  дитячої музичної школи Валерій Гур’єв, Анна Насєдкіна (керівник Вікторія Самарська), Ярослав Захар’їн (керівник Альвіна Олійник) додали концерту ліричності та теплоти.

Іскорки смішинок жіночого гумору  розсипали в залі вихованці театрального гуртка (керівник Наталя Шевченко) – Дар’я Стернард, Катерина Галацька, Христина Ісаєнко та Влад Талда.

А вихованці «Театру моди» (керівник Оксана Христиченко)розкрили  ще одну грань таланту жінок, виготовивши стилізовані українські костюми для жартівливого танцю ансамблю «Сузір’я».

Ніжності, весняного настрою святу додала сцена, яку оформили жінки- художники – Тетяна Сава, Валентина Лоза та  Оксана Христиченко.

І як годиться, чоловіки вручали жінкам подарунки – офіційні нагороди Новоукраїнської міської ради – Олександр Корінний, голова Новоукраїнської РДА Віктор Самойленко та голова Новоукраїнської районної ради Валерій Савенко.

Зокрема за сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади та з нагоди Міжнародного жіночого дня нагороджено:

Почесною грамотою Новоукраїнської міської ради:

Гальченко

Ларису Володимирівну

-             вчителя географії Новоукраїнської загальноосвітньої школи № 6

Ратушну

Наталію Іванівну

-             директора центру дитячої та юнацької творчості "ЗОРІТ" Новоукраїнської міської ради

Грамотою Новоукраїнської міської ради:

Дейкун

Наталію Миколаївну

-             вчителя математики та інформатики Новоукраїнської загальноосвітньої школи № 6

Кулик

Валентину Миколаївну

-             вихователя-методиста Новоукраїнського комунального дошкільного навчального закладу № 5 "Берізка"

Марченко

Галину Дмитрівну

-             штукатура Новоукраїнського житлово-комунального підприємства

Сторож

Світлану Федорівну

-             прибиральника службових приміщень комунального підприємства "Водокомунгосп"

Рубльову

Тетяну Анатоліївну

-             бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти виконавчого комітету міської ради

Савенко

Ларису Миколаївну

-             методиста методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету міської ради

Хівренко

Світлану Миколаївну

Чайковську

Світлану Юріївну

-             прибиральницю філії № 1 Новоукраїнського комунального будинку культури № 1

оголошено:

Подяку Новоукраїнського міського голови:

Куляльовій

Любові Василівні

-             прибиральниці дитячої філії Новоукраїнської центральної бібліотеки

Куценко

Наталії Петрівні

-              інспектору сектору реагування патрульної поліції № 2 Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в області

Насипайко

Тетяні Віталіївні

-             юристу централізованої бухгалтерії відділу освіти виконавчого комітету міської ради

Тикул

Ілоні Сергіївні

-              дільничному офіцеру поліції сектору превенції патрульної поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в області

За клопотанням Новоукраїнської міської ради Грамотою Народного депутата України Станіслава Березкіна було нагороджено Ткаченко Галину Миколаївну - дружину загиблого захисника України Андрія Ткаченка.

Шановні жінки!

Бажаємо вам залишатися чарівними в усі часи, дарувати свою доброту близьким людям, зберігати родинне вогнище, використовуючи свою жіночу мудрість, і бути щасливими! Нехай весна буде затишною, теплою і принесе довгоочікувану новизну почуттів та емоцій.

Хай доля дарує вам безліч приємних сюрпризів і  безмежну любов та увагу з боку улюблених рідних людей!