Продовжуємо працювати над розширенням міжнародного співробітництва. •PDF• •Друк•
••Субота•, 10 •березня• 2018, 09:46•

У рамках робочої поїздки до Брюсселя Голова Асоціації ОТГ, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний зустрівся з Генеральним секретарем Асоціації Європейських муніципалітетів та регіонів (CEMR, The Council of European Municipalities and Regions) Фредеріком Валлієром.

Під час зустрічі обговорили перспективи вступу Асоціації об'єднаних територіальних громад до CEMR, а також плани щодо реалізації спільних проектів на підтримку реформи децентралізації в Україні.

Довідково: Рада європейських муніципалітетів та регіонів (The Council of European Municipalities and Regions (CEMR) - найбільша Європейська асоціація місцевих та регіональних влад, яка була заснована у 1951 році. СЄМР об'єднує національні асоціації місцевих і регіональних влад з 42 країн Європи.

Її діяльність спрямована на відстоюванні інтересів місцевого самоврядування та базується на принципах субсидіарності, а також участі членів територіальної громади у суспільно-політичному житті.