Розпорядження про скликання чергової двадцять дев'ятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 02 •березня• 2018, 14:29•

Розпорядження

від  01  березня  2018 року                                                             № 59

Про скликання чергової двадцять дев'ятої сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову двадцять дев'яту  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 13 березня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)   Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2)   Про затвердження Положення про електронну реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти Новоукраїнської ОТГ.

3)   Про доповнення до додатку 2 до рішення Новоукраїнської міської ради від 17.01.2017 р. № 355 "Про Програму розвитку фізичної культури і спорту Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади на 2017-2021 роки".

4)  Про затвердження Програми оздоровлення дітей у новій редакції.

5)   Про розгляд  клопотань.

6)   Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 765  "Про міський бюджет на 2018 рік".

7)   Про розроблення детального плану території.

8)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 05, 12 березня 2018 року.

Міський  голова                                                           О. Корінний