Концертна програма «Моя Україна» •PDF• •Друк•
••Середа•, 28 •лютого• 2018, 10:04•

25 лютого на сцені ЦПК «Ювілейний» феєрично та святково працівники та аматори Новоукраїнського комунального будинку культури № 1 та три його філії (директор Ольга Григорівна Бойко)  представили свою концертну програму «Моя Україна», в рамках творчого звіту перед населенням громади.

Метою заходу було об’єднання людей і передача традицій та цінностей українського народу, через театралізовані дійства та художні номери. Розпочавши програму вокально – хореографічною композицією «Це моя Україна» від Марини  Змеул  та підготовчої групи народного аматорського ансамблю танця «Степівчанка» під керівництвом Олександра Сокальського, глядачі поринули у минуле, відвідавши свято Сонця і Води – Івана Купала.  Обрядове дійство було представлене театральним  колективом Філії№1 НКБК№1 (кер. Валентина Чайковська) та хореографічним колективом «Волошки» (кер. Юлія Тітовська), які перенесли  глядача на берег річки у купальську ніч. Атмосферу народного свята також допомогли створити учасники народного аматорського фольклорного ансамблю «Чиста криниця»(кер. Галина Ковалик). Сольні номери в Обряді виконували: Віктор Гур’єв,  Наталія Уманцова (філія №2 – с. Мар’янопіль) та Ольга Фулга.

«Дівчина – Україна взяла дарунок від Всевишнього поклонилась низенько і з ясним обличчям та вірою понесла пісню в народ». Саме після цих слів  розпочався виступ Народного аматорського хорового колективу «Хлібодари» ( керівник Володимир Фулга), які виконали дві пісні: «Краю мій степовий» - соліст Віктор Захаров  та «Ой у полі озеречко» - солісти Людмила Донець та Володимир Ланецький.

Театральний колектив Філії №1 НКБК№1 представили історію матері і дітей на чужині в інсценізації уривку історичного роману «Мальви» Романа Іваничука.

Жіночий ансамбль Філії №3 (с.Ульянівка)  (кер. Микола Тарасенко), дарували глядачам  чудову  пісню, а Народний аматорський квартет «Сузір’я», представив українську народну пісню в обробці Володимира Фулги.  Сольний виступ Лілії Бузи  передав родинні традиції українців.

Танцювальні ритми були також представлені хореографічним  колективом НКБК№1, кер. Оксана Полтавець. Юні таланти закружляли у ніжному вальсі та подарували запальне кантрі.

Фольклорними мотивами про гостинність українського народу поділився народний аматорський фольклорний ансамбль «Чиста криниця»  (кер. Галина Ковалик). Українським гумором глядачів розважала юна і талановита Єлизавета Левченко.

Кульмінацією став виступ народного аматорського вокального ансамблю «Горицвіт» (керівник Ольга Бойко), який радував тематичними творами про Україну.

І на закінчення всі учасники концерту виконали своєрідний пісенний гімн – «Моя Україна»

Загальна атмосфера концерту, була піднесеною і святковою. Яскраві костюми, влучно підібрані номери до тематики свята та їх різнохарактерність досягли надзавдання, поставленого перед аматорами. Глядачі бурхливими оплесками сприймали кожен номер, що підтверджує їх задоволення від перегляду.

Олена Дринич – художній керівник НКБК № 1