Уряд передав землі сільгосппризначення першим семи об’єднаним громадам •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 27 •лютого• 2018, 19:13•

Голова Асоціації об’єднаних територіальних громад, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний  разом із керівниками семи територіальних громад України перебував на зустрічі із Прем’єр-Міністром України Володимиром Гройсманом.

«Сьогодні, 27 лютого 2018 року, ми віддаємо те, що належить людям – передаємо землю у власність громадам», - сказав Глава Уряду.

За його словами, процес передачі земель буде завершений до кінця поточного року. «У громадах є повноваження, ресурси, (буде) земля – будь-ласка, налагоджуйте життя», - звернув увагу Володимир Гройсман.

Олександр Корінний зазначив, що передача земель за межами населених пунктів громадам значно збільшить їх ресурс для створення умов комфортного життя для мешканців та розвитку інфраструктури ОТГ. «Дуже приємно за наших сусідів, жителів Помічнянської ОТГ, які також стали першими із тих, хто отримає в розпорядження землі. Тож, якщо центральна влада буде дотримуватись обіцянок щодо підтримки ОТГ, ми обов’язково розбудуємо заможні громади, а разом із ними державу нашої мрії!» - зазначив Олександр Корінний.