ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у розділі проекту містобудівної документації м. Новоукраїнка "Історико-архітектурний опорний план" •PDF• •Друк•
••Середа•, 21 •лютого• 2018, 16:47•

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постовою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у розділі проекту містобудівної документації: “Історико-архітектурний опорний план”.

Замовник розроблення містобудівної документації – Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради.

Розробник містобудівної документації – Товариство з обмеженою відповідальністю "Кайлас Аеро" (04050, м. Київ, вул. Дегтярівська, 33-б).

Підстава для розроблення: рішення Новоукраїнської міської ради від
14 березня 2017 року № 420 "Про розроблення містобудівної документації міста Новоукраїнка".

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій – завідувач сектору містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради Коробов А.О.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації (історико-архітектурний опорний план) можна ознайомитися за адресою:
м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70 (приміщення міської ради, І поверх, кабінет № 2) та на офіційному сайті міської ради  в період з 26 лютого по 27 березня 2018 року.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право  подавати особи:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні особи, які проживають на території міста Новоукраїнка;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на   території міста Новоукраїнка;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території та на суміжних з ним територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктами 1-5, або  подані  після встановленого   строку, залишаються без розгляду.

Виконком Новоукраїнської міської ради