Продовжуються роботи щодо виготовлення містобудівної документації для Новоукраїнської ОТГ. •PDF• •Друк•
••Середа•, 21 •лютого• 2018, 16:27•

Розробниками, якими є товариство з обмеженою відповідальністю "Кайлас Аеро", було представлено проект Історико-архітектурного плану міста Новоукраїнка. Представники виконавців замовлення  інформували міського голову Олександра Корінного, працівників виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради щодо проекту плану та його особливостей.

Під-час обговорення міським головою та спеціалістами міськвиконкому було озвучено ряд зауважень до розробленої містобудівної документації. Також зазначений документ буде винесений на громадське обговорення.

Тож запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у обговоренні проекту, для врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.