Ольга Кирилюк. "Іду на мир". •PDF• •Друк•
••Субота•, 10 •лютого• 2018, 20:06•

«Заради таких емоцій варто жити!» - поділилася своїми враженнями від зустрічі з Новоукраїнською громадою Ольга Кирилюк – молода, талановита авторка, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, яка завітала до нашого міста на запрошення міського голови Олександра Корінного.

Ольга Леонідівна щедро ділилася з аудиторією своїми спогадами, секретами створення роману, враженнями про сьогодення та планами на майбутнє. Як у 2014 році долучилася до волонтерського руху як організатор мистецьких акцій зі збору коштів для української армії, як організовувала  зустрічі учасників АТО з молоддю, як збирала унікальну інформацію про війну на Сході України від безпосередніх очевидців подій, як складно було їй створювати листівки з біографіями земляків, які воювали на Сході країни, скільки було пролито сліз і скільки емоцій пережито.

І нарешті роман був написаний, вистражданий. Сюжет твору побудований так, що захоплює з самого початку, не дає відволіктися на щось стороннє, а мова – гарна, літературна, соковита дарує ще більшу насолоду від прочитаного.

Віриш кожному слову авторки ще й тому, що все напрочуд реалістично, Ольга Леонідівна працюючи над романом тісно спілкувалася зі своїми студентами, які переживали всі ці події в реальному часі, на війні, зокрема, нашим земляком  Богданом  Несіним, батьки якого також були присутні на презентації книги.

Всі присутні відмітили і чудову роботу модератора зустрічі Юрія Митрофаненка – колегу пані Ольги, патріота України, талановитого історика, краєзнавця, кандидата історичних наук.

Загалом, цей захід був не просто презентацією, а справжнім святом. Святом теплого спілкування, душевних одкровень, позитивних емоцій та щирих посмішок.

В раках програми розвитку книговидання та книгорозповсюдження видавництво “Фоліо” видало роман Ольги Кирилюк про війну на Сході “Іду на мир” накладом в тисячу примірників, з нетерпінням чекаємо його в бібліотеках громади.