7 лютого у Новоукраїнці побував із робочим візитом голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко. •PDF• •Друк•
••Середа•, 07 •лютого• 2018, 16:57•

Спільно із Новоукраїнським міським головою Олександром Корінним, головою Новоукраїнської РДА Віктором Самойленком та головою Новоукраїнської районної  ради Валерієм Савенком очільник області провів прийом громадян.

Цього ж дня голова Кіровоградської ОДА відвідав Новоукраїнську лікарську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини №2, що знаходиться на території селища колишнього цукрового заводу. Ремонтні роботи у медичному закладі тривали протягом минулого року, а розпочала  роботу амбулаторія на початку 2018, за місяць її функціювання  було надано послуг більш ніж 400 пацієнтам.

Також Сергій Анатолійович разом із керівництвом міста і району проінспектував  хід реконструкції дошкільного навчального закладу «Зернятко», який теж розташований на території селища.

Детальніше про візит голови Кіровоградської ОДА у Новоукраїнку  читайте найближчим часом на нашому сайті.