Увага! З 24 по 27 лютого на території України очикується значне зниження температури: з -14 до -20. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 06 •лютого• 2018, 16:57•

За підтримки Асоціації міст України, Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад, Норвезького інституту міських регіональних досліджень Осло і Акерхузького університетського коледжу прикладних наук, в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» відбулась презентація результатів соціологічного дослідження.

У вступному слові Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний інформував експертів  проекту та учасників семінару щодо співпраці місцевої влади із громадськістю.

Керівник дослідників в NIBR Тріне Мірвольд ознайомила із досвідом місцевої демократії на прикладі норвезьких муніципалітетів. Модератор проекту Наталя Бескупська та соціолог Владислав Балійчук ознайомили із результатами соціального дослідження, проведеного серед мешканців Новоукраїнської ОТГ щодо обізнаності громадськості із процесами, які відбуваються у громаді. В обговоренні результатів соціального дослідження взяли активну участь депутати міської ради, її виконавчого комітету та представники громадськості.