Увага! З 24 по 27 лютого на території України очикується значне зниження температури: з -14 до -20. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Огорожу біля стадіону відновлено. Та от чи надовго… •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 02 •лютого• 2018, 16:28•

Силами Нвоукраїнського ЖКП, за підтримки підприємців Юрія Балана та Анатолія Савченка, які безкоштовно надали необхідні матеріали, було відновлено п’ять секцій огорожі біля нижнього футбольного поля центрального стадіону.

Як раніше було повідомлено, у Новорічну ніч вандали вкотре розтрощили блоки бетонної огорожі.

Поки що імена «героїв» невідомі, але рано чи пізно особи правопорушників будуть встановлені. А так як сума відшкодування за вчинені збитки громаді уже є досить значною, тож самим правопорушникам, чи їх батькам (якщо це вчинили неповнолітні) варто замислитись над подальшими діями. А громадянам, яким щось  відомо про вчинене, бажано було б повідомити інформацію щодо правопорушників, адже невідомо: де і що буде знівечене вандалами наступного разу, чи не до снаги їм стане вимістити свої сили не на предметах, а на людях та чи не стануть жертвами зухвалих злочинців ваші близькі….