Про скликання чергової двадцять восьмої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 02 •лютого• 2018, 14:00•

Розпорядження

від  31  січня  2018 року                                                                № 35

Про скликання чергової двадцять восьмої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову двадцять сьому  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 13 лютого 2018 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про дострокове припинення повноважень депутата Новоукраїнської міської ради Матейчука Л.М.

2)   Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

3) Про стан злочинності та пожежної безпеки  на території Новоукраїнської міської ради у 2017 році.

4)    Звіт про роботу громадського формування „Правопорядок“.

5) Про звіт міської організації ветеранів України, громадської організації "Захист дітей війни" та районної громадської організації "Червоний Хрест" у 2017 році.

6)   Про внесення змін до плану регуляторних актів на 2018 рік.

7)   Про передачу комунального майна в оперативне управління.

8)   Звіт про роботу міських комунальних підприємств за 2017 рік.

9)   Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів, ветеранів та чорнобильців у новій редакції.

10)  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2017 рік.

11)  Про розгляд  клопотань.

12)  Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 765  "Про міський бюджет на 2018 рік".

13)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 08-09 лютого 2018 року.

Міський  голова                                                                                    О. Корінний