Водохреща - з громадою •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 19 •січня• 2018, 17:25•

Утверджуючи  традиції українського народу у Новоукраїнській об’єднаній територіальній громаді відзначили свято Водохреща.

Кількасот мешканців нашої громади зібрались біля водойми, яка у народі носить назву «Криниченьки», щоб дотримуючись споконвічних українських традицій відзначити одне із найбільших християнських свят - Хрещення Господнє.

За ініціативи Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного, за участі благочинного Новоукраїнського району настоятеля храму святого Олександра Невського Петра Токача та підтримки благодійників Новоукраїнщини були організовані святкові заходи.

О 14 годині отець Петро відслужив святковий молебень та освятив воду. А міський голова Олександр Корінний, привітавши присутніх зі святом, побажав миру нашій країні та запросив усіх до купання, частування юшкою, чаєм і глінтвейном.

А також міський голова запевнив, що віднині зустріч на Водохреща на Криниченьках стане ще однією доброю традицією для жителів та гостей громади.

Цього року для мешканців та гостей нашої громади було організовано все для купання: споруджено місток, встановлено роздягальні, забезпечено охорону громадського порядку, чергували рятувальники та медпрацівники.

А напередодні працівники Новоукраїнського ЖКП, підготували місце для заходів: розчистили дорогу, випиляли ополонку, обладнали місце для купання помостом із перилами, забезпечили чергування техніки та благоустрій місця до і після проведення заходів.

Не лише теплом гарячих напоїв зігрівали учасників заходів працівники Новоукраїнського ЦДЮТ, а й щирими посмішками, добрими побажаннями, які у ролі господарів пригощали усіх присутніх.

Щирими словами вдячності відповідали організаторам і мешканці громади та висловили бажання щодо організації подібних святкових заходів.

І навіть погода, яка у ці дні наробила чимало клопотів по всій Україні, була поблажливою до новоукраїнців, подарувавши не  лише тихий і спокійний сніг, а й чудовий антураж для проведення заходів, а з першими словами молитви над Новоукраїнкою прояснилось небо, засяяло сонце, як запевнення того, що все буде добре у нашій країні, якщо у єдності, будемо разом будувати нашу державу.

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради висловлює вдячність усім, хто взяв участь у святкових заходах: настоятелю храму св. Олександра Невського отцю Петру Токачу, керуючому СТОВ «Росія» Станіславу Рибаку та колективу підприємства за прочищення доріг, зготовану юшку, директору СТОВ "Степ-Агро" Володимиру Арсірію, підприємцям: Сергію Плотяну, Андрію Уманцю, Ігорю Ревенку,  Олегу Давидову, Володимиру Шевченку, Тамарі Герасименко, Станіславу Тальку, Андрію Шиптенку, Володимиру Дейкуну, працівникам Новоукраїнського ЦДЮТ «ЗОРІТ» Олександру Лавріненку, Оксані Рибаковій, Раїсі Левченко, Валентину Корнієнку , за музичне оформлення Володимиру Фулзі, ведучі заходу Олені Дринич, працівникам та директору Новоукраїнського ЖКП, працівникам районного відділу поліції, новоукраїнським рятувальникам, працівникам виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та усім, хто долучився до організації заходу, який вкотре об’єднав Новоукраїнців.