Новоукраїнська міська рада повідомляє про намір проведення повторного конкурсу з визначення виконавця з надання послуг з вивезення рідких побутових відходів на території міської ради. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 29 •грудня• 2017, 10:40•

Підстава для проведення конкурсу: включення послуг з вивезення рідких та твердих побутових відходів до Переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах (рішення Новоукраїнської міської ради від 16 листопада 2017 року №692). Місце і час проведення конкурсу: виконавчий комітет  Новоукраїнської  міської ради, 27100,  м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70. кабінет №  3.  Дата проведення конкурсу 26 лютого 2018 року о 14.00, кінцевий термін подання конкурсних пропозицій та документації – 04  січня 2017 року.

З умовами конкурсу та конкурсною документацією  можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради nu-rada.gov.ua або у відділі з питань ЖКГ та цивільного захисту виконавчого комітету Новоукраїнської  міської ради, кабінет № 3, тел. 2-16-36.