Увага! З 24 по 27 лютого на території України очикується значне зниження температури: з -14 до -20. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Не залишайте дітей без нагляду! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 18 •січня• 2018, 10:20•

З метою запобігання випадкам переохолодження (загибелі) людей в зимовий період, працівниками Новоукраїнського міського центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді спільно із представниками служби у справах дітей,  відділу ЖКГ та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради  16 січня 2018 року було відвідано 15 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та 5 одиноких осіб.

Із зазначеними громадянами  було проведено бесіди про недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків особливо наголошено на тому, щоб діти не залишались без нагляду у неопалюваних приміщеннях, самостійно наглядали за системами та приладами опалення.