Увага! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 16 •січня• 2018, 21:28•
В звязку з отриманням повідомлення від Гідрометцентру та обласного управління з питань цивільного захисту Кіровоградської ОДА  про можливе ускладення погодних умов, було  проведено  позачергове засідання районної та міської комісій з питань ТЕБ та НС, на яких  прийнято рішення про початок роботи нового стаціонарного пункту обігріву в приміщенні Терцентру (вул. Покровська, 72) та мобільного пункту обігріву біля приміщення Новоукраїнського районного відділу УДСНС У в Кіровоградській обл. (вул. Курчатова, 21).
Новоукраїнська міська рада взяла участь у забезпеченні функціонування мобільного пункту обігріву. Надано дрова, теплий одяг, чай та печиво.
За рішенням міської комісій з питань ТЕБ та НС  Новоукраїнським ЖКП здійснюються заходи щодо попередження надзвичайних ситуацій на на автомобільних дорогах громади, ухвалено план взаємодії з районними структурами.
Відділом з питань ЖКГ та ЦЗ проведено інформування населення про можливе погіршення погодних умов та про місця розміщення пунктів обігріву.