Про скликання чергової двадцять сьомої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Середа•, 10 •січня• 2018, 09:12•

Розпорядження

від  03  січня  2018 року                                                                № 1

Про скликання чергової двадцять сьомої сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову двадцять сьому  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 16 січня 2017 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Звіт міського голови про роботу Новоукраїнської міської ради та її виконавчого комітету у 2017 році.

2)   Про затвердження складу робочої групи з напрацювання плану покращення послуг

3)    Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

4) Про внесення змін до рішення міської ради від № "Про визначення місць торгівлі".

5)   Про внесення змін до структури Новоукраїнської міської ради

6)   Про затвердження міської програми "Призовник".

7)   Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що перебуває у комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

8)   Про погодження укладання договору про співробітництво з регіональним сервісним центром МВС України в Кіровоградській області

9)   Про списання основних засобів.

10)  Про прийняття на баланс Новоукраїнської міської ради кладовища.

11)  Про розгляд  клопотань.

12)  Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 765  "Про міський бюджет на 2018 рік".

13) Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 11-12  січня 2017 року.

Міський  голова                                                                                    О. Корінний