Краєвиди міста

Увага! По місту та області очікується ожеледиця. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Рятувальники Новоукраїнки отримали нову спецтехніку. •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 09 •січня• 2018, 14:38•

На чергування у пожежних  частинах Кіровоградщини стали нові сучасні автомобілі на шасі МАЗ (вартістю 4 млн. 614 тис. гривень кожен). Вони будуть на службі у рятувальників Олександрії, ще по одному – в Новоукраїнському та Олександрівському підрозділах ДСНС, а сідельний тягач Ford з напівпричепом слугуватиме аварійно-рятувальному загону спеціального призначення.

Ключі від пожежно-рятувальної техніки урочисто вручили керівникам відповідних територіальних підрозділів управління ДСНС України в області голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко та начальник управління ДСНС України у Кіровоградській області полковник Віталій Миронюк. Рятувальники області також отримали комплект апаратів захисту органів дихання, сучасне піротехнічне обладнання, піноутворювач, бойовий та робочий одяг, інше необхідне оснащення.

«Дякую керівництву області - голові ОДА Сергію Кузьменку та голові облради Олександру Чорноіваненку, керівнику УДСНС, полковнику Віталію Миронюку за всебічну підтримку нашої ОТГ та нашого району!

Зі свого боку також завжди готові підтримувати рятувальників задля безпеки новоукраїнців!

В єднанні сила!» - зазначив Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний у своєму дописі.