У Новоукраїнці запрацював перший світлофор. •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 08 •січня• 2018, 19:59•

Працюючи над постійним удосконаленням безпечних умов проживання жителів громади, міською владою встановлено перший у Новоукраїнці світлофор.

Електронний засіб регулювання руху запрацював на одному із найскладніших та постійно навантажених перехресть на вулиці Миколи Вороного (колишня Кірова). Також незабаром ця територія буде оснащена системою відеонагляду, що сприятиме виявленню правопорушників та розкриттю злочинів, адже це один із маршрутів, який важко оминути проїжджаючи із однієї до іншої частини міста. Також у планах облаштування світлофорами інших аварійнонебезпечних перехресть.

Нагадаємо, що окрім світлофора на зазначеному перехресті, було встановлено знаки пішоходного переходу із світлодіодною підсвіткою біля навчальних закладів міста, де була така потреба та оновлено кілька десятків дорожніх знаків на території громади, постійно оновлюється дорожня розмітка, відремонтовано дорожнє покриття і тротуари на основних магістралях населених пунктів громади, які є у  підпорядкуванні місцевої влади.