Військовослужбовців Новоукраїнщини - учасників антитерористичної операції, нагороджено Відзнакою Президента України •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 05 •січня• 2018, 15:12•

Напередодні Різдвяних свят 30  звільнених у запас військовослужбовців Новоукраїнщини - учасників антитерористичної операції, було нагороджено Відзнакою Президента України.

5 січня у Новоукраїнському райвійськкоматі їм було, вручено нагороди, а митці нашого міста привітали із святами воїнів –героїв. Але найбільша увага від присутніх була родинам військових - наших земляків, які віддали життя, захищаючи Україну від загарбників. Із словами вдячності до них звернулась секретар Новоукраїнської міської ради Людмила Вишневецька. Людмила Дмитрівна передала вітання усім присутнім від міського голови Олександра Корінного, а також вручила подарунки родинам загиблих героїв, які для них підготували підприємці Цертії (магазин «Мандарин»). А Дмитру Ткаченку – сину загиблого під час бойових дій Андрія Ткаченка, особисто від Олександра Корінного подаровано футбольного м’яча.

Від усіх жителів Новоукраїнської громади вітаємо захисників України із святами та дякуємо їм за те, що маємо  можливість відзначати Новорічні та Різдвяні свята на мирній землі, під мирним небом.