До уваги громадськості! •PDF• •Друк•
••Середа•, 03 •січня• 2018, 16:04•

Для багатьох новоукраїнців Новорічні свята подарували масу позитивних емоцій. Чимало розважальних заходів у закладах культури, школах, дитячих садках, біля центральної ялинки було організовано для змістовного дозвілля. І в той час, коли влада і громадськість прикладали зусиль для покращення нашого спільного дому, особи без совісті і моралі готували неприємний сюрприз для спільноти новоукраїнців. У Новорічну ніч хулігани розтрощили сім секцій паркану біля стадіону та лавки у дворі загальноосвітньої школи №6. Це вже вкотре страждає  огорожа зазначеної території, ремонт якої знову буде здійснено за рахунок місцевого бюджету – коштів, які можна було витратити на ремонт доріг, тротуарів, вуличного освітлення, встановлення дитячих майданчиків. Ті ж  істоти, які зруйнували огорожу не лише нанесли збитки бюджету, а й кожному жителю громади. Тому важливо не замовчувати інформацію про злодіїв, адже безкарність спонукатиме їх на нові ганебні вчинки.

Закликаємо кожного, кому відомо про факти вандалізму, повідомити поліцію, а правоохоронні органи – найшвидше знайти злочинців з метою недопущення подальших правопорушень.