23 грудня у спортивному залі ЦПК «Ювілейний» відбувся дитячий футбольний турнір, присвячений дню Святого Миколая •PDF• •Друк•
••Середа•, 27 •грудня• 2017, 16:53•

Останній у цьому році турнір, присвячений дню Святого Миколая, став підсумковим. ДЮСШ працює лише один рік у підпорядкуванні Новоукраїнської міської ради, а вже має свої традиції та налагоджену співпрацю з іншими територіями.

У змаганнях узяли участь п’ять команд міста Новоукраїнки та три –  Новоукраїнського району. Це Новоукраїнські ЗШ № 3, № 4, № 3 та № 8, гімназія № 7, Рівнянські ЗШ № 2, № 5, Іванівська ЗШ.

Цей турнір можна назвати «зустріччю друзів», але місця все ж таки були визначені.

І місце – Новоукраїнський НВК-гімназія № 7, ІІ місце – Рівнянська ЗШ № 5, ІІІ місце – Рівнняська ЗШ № 2.

Усі учасники змагань отримали солодкі подарунки від міського голови Корінного О.О., який щиро привітав із святом юних спортсменів ОТГ, а також не залишилися без уваги команди з територій, які не входять до складу нашої громади.