Краєвиди міста

Увага! По місту та області очікується ожеледиця. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Бажаємо гарних свят та веселих розваг! •PDF• •Друк•
••Середа•, 27 •грудня• 2017, 16:08•

23 грудня у дитячому розважальному центрі «Moby Hobby», за підтримки Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного, колективу і керівника Центру Наталії Васильєвої та відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради було проведено костюмований ранок із конкурсами, іграми та розвагами.

На початку святкового дійства маленькі відвідувачі розважались на уже улюблених атракціонах та пригощались усілякими ласощами. А пізніше до дитячого ігрового центру завітали казкові герої – святий Миколай із помічницями, які подарували малечі чимало позитивного настрою: святкові конкурси, танці, веселі пісні, але найбільше захоплення у відвідувачів, було від шоу мильних бульбашок. Особливо сподобалось дітям опинитись в середині гігантської кульки.

У черзі до художників вишикувалась малеча, із задоволенням  підставляючи ручки та щічки для казкового фейс-арту, який вимальовували  керівники гуртків ДЮЦ «ЗОРІТ» Наталія Ліщенко, Валерій Лисенко та  завідуюча сектору у справах молоді виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Світлана Нероба.

А ще організатори святкового заходу пригощали дітей шоколадним фондю, солодкою ватою та  чаєм.

Ті ж, хто завітав на свято у костюмах, отримали від власників закладу  призи, а солодкі подарунки отримали  усі учасники дійства.

Протягом зимових канікул із 25 грудня по 14 січня у Дитячому центрі розваг «Moby Hobby» буде проходити акція «Новорічне кіно». Початок сеансів: з 11 до 13 години та із 13 до 15 години.

Бажаємо гарних Новорічно-Різдвяних свят та веселих канікул!