Краєвиди міста

Увага! По місту та області очікується ожеледиця. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

27 грудня 2017 року в м.Новоукраїнка відбувся передноворічний ярмарок •PDF• •Друк•
••Середа•, 27 •грудня• 2017, 11:24•

В місті  Новоукраїнці біля центрального ринку по  вулиці Героїв України  27 грудня 2017 року відбувся передноворічний ярмарок. У ярмарку  взяли  участь сільськогосподарські підприємства та  приватні підприємці:

СТОВ "Зоря" з  асортиментом  продукції: масло  рослинне за  ціною 26 грн./л,  крупа  гречана - 28 грн./кг, борошно -  7 грн./кг.

Приватний підприємець Дейкун В.М.  реалізовував рибу по  25  грн./кг.

ПП Донець Л.М. на  ярмарку здійснював  продаж  пшеничної, ячнєвої круп  по 6 грн./кг, борошна по 7 грн./кг, гречаної крупи по 22 грн./кг та баранину по 60 грн./кг.

ТОВ "Лан" та ТОВ "Нива" пропонували  покупцям свинину по 70-75 грн./кг.

ТОВ  "Рассвєт"  реалізовував борошно по 7 грн./кг та крупи - 6 грн./кг.

СТОВ "Росія" продавали продукцію власного  виробництва: півні  по 80  гривень  за  штуку,  гуси – 200 грн. за шт., індики – 300 грн. за шт., баранина по  60  грн./кг, м'ясо кролика – 100 грн./кг.

ТОВ "Новоукраїнське"  реалізовували яблука по 10-15 грн./кг.

ПАТ"ДПЗКУ" Новоукраїнський  комбінат хлібопродуктів порадував громадян асортиментом своєї продукції, яку знають не тільки  на  Україні,  а й за  кордоном: пластівці  різних  видів та крупи.