Для школярів Новоукраїнської громади придбано новий автобус •PDF• •Друк•
••Середа•, 20 •грудня• 2017, 10:58•

Автопарк шкільних автобусів Новоукраїнської громади поповнився новим комфортним транспортним засобом.

На території Новоукраїнської об'єднаної територіальної громади є потреба  підвезення до чотирьох закладів освіти: 15 дітей дошкільного віку, 200 учнів та 12 педагогічних працівників. Безкоштовне підвезення у 2017 році здійснювалось трьома автобусами. Але шкільний автопарк потребує оновлення, тому відділом освіти проведено тендер на придбання автобуса. 15 грудня 2017 року укладено договір на придбання транспортного засобу  ATAMAN  D09352 на суму 1690,950 тис. грн., із них 1491,9 тис. грн. - кошти субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та 199,050 тис. грн. – кошти місцевого бюджету.  У результаті проведення тендерних процедур відділом освіти забезпечено економію  коштів місцевого бюджету понад 59 тис. грн.

Шкільний автобус буде здійснювати підвезення учнів до Новоукраїнської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №4.