Засяяла святковими вогнями головна ялинка Новоукраїнщини •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 19 •грудня• 2017, 22:17•

19 грудня, у день Святого Миколая, традиційно відкрито головну ялинку Новоукраїнщини.

Свято відкриття ялинки збирає найбільшу аудиторію із усіх урочистих заходів, які відбуваються під відкритим небом у нашому місті, адже Новорічно-Різдвяний цикл свят, найбільш улюблений та символізує надію, несе магію казки та сподівання на дивовижні перетворення на краще.

Здійснення усіх заповітних мрій,  злагоди достатку та веселих свят побажав присутнім міський голова Олександр Корінний, який спільно із керівниками району Віктором Самойленком та Валерієм Савенком вітав  новоукраїнців зі святами. Найголовнішим побажанням від представників влади  було здійснення  найбільшої нашої спільної мрії – миру в Україні.

Продовжили святкове дійство творчі колективи Новоукраїнського ЦДЮТ «ЗОРІТ» та закладів культури Новоукраїнки, які подарували гарний настрій, переливи веселого сміху дітворі. А чудова ігрова програма захопила від самих крихітних малят до підлітків. Казкова хатина Святого Миколая приваблювала не лише солодощами із торбини доброго дідуся, а й надією на здійснення давно омріяного, про що дітвора нашіптувала на вухо сивобородому Миколаю. Поряд із хатинкою розважали та пригощали солодощами малюків Дід Мороз та Снігуронька. І все це - на фоні нових чудових декорацій, виготовлених працівниками та вихованцями «ЗОРІТу».

Сьогоднішнє свято це лише початок багатьох розважальних заходів, присвячених Різдву та Новому Року. Їх чимало підготовлено до свят. Тож бажаємо всім гарно зустріти Новий Рік, достойно відзначити Різдво та з гарним настроєм розпочати 2018 рік, який обов’язково стане успішнішим для нашої держави, а значить і кожного із нас!