Краєвиди міста

Увага! По місту та області очікується ожеледиця. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

День Святого Миколая •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 19 •грудня• 2017, 19:26•

День Святого Миколая свято, яке із  особливим нетерпінням очікує малеча, сподіваючись на здійснення заповітних мрій. Цього дня кожен дорослий стає на хвильку чарівником, виконуючи роль Святого Миколая, втілюючи у реальність казкові мрії своєї малечі.

Але особливої уваги потребують діти, які через різні причини опинились у складних життєвих обставинах.

Для них та багатьох інших діток ролі Святого Миколая, Діда Мороза, добрих чарівників відігравали працівники виконавчого комітету міської ради, очолювані міським головою Олександром Корінним.

Тож 19 грудня діти учасників АТО, внутрішньо переміщені особи, діти з інвалідністю, із багатодітних сімей,  які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, а також діти-сироти та ті, які перебувають під опікою отримали додаткові подарунки. Малечі  додали радості не лише солодощі, а й веселі доброзичливі привітання та особиста зустріч з Олександром Корінним, його заступником Олександром Руденком , начальником відділу освіти Тетяною Стратоновою, керівником служби у справах дітей Олександром Спринсяном, директором міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрієм Мироненком.

Вітаючи зі святом, дітей Олександр Корінний бажав їм успіхів у навчанні, гарних зимових світ та веселих канікул. Також Олександр Олександрович запросив усіх на відкриття головної ялинки Новоукраїнщини, що традиційно відбувається щороку 19 грудня.