Краєвиди міста

Увага! По місту та області очікується ожеледиця. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Нове обладнання для новоукраїнських комунальників •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 19 •грудня• 2017, 15:01•

Для потреб комунальників Новоукраїнською міською радою було придбано телескопічний підйомник. За допомогою цього спецтранспорту буде здійснено чимало робіт, яких гостро потребує інфраструктура громади та мешканці міста.

Відтепер не буде необхідності  витрачати кошти на оренду підйомника та довго чекати у черзі. Сучасне нове обладнання сприятиме при ремонті стін, дахів або покрівель будинків, навіть багатоповерхових, адже висота, на якій зможуть виконуватись роботи - сягає 18 метрів! Зазначена автовишка послугує під час обпилювання дерев, монтажі різноманітних конструкцій, у тому числі прикрашення ялинки, водовідводів на дахах, заміна та встановлення освітлювальних приладів та багатьох інших робочих ситуаціях, які дотепер не можливо було вирішити без сторонньої допомоги.

Нагадаємо, що цього року для потреб комунальників було придбано грейдер, екскаватор трактор, бензопили, генератори та безліч іншого потрібного для роботи обладнання.

Як зазначив міський голова Олександр Корінний, для підвищення ефективності роботи та покращення якості послуг міська влада і надалі планує оснащувати комунальників необхідним  обладнанням, які в свою чергу задовольнять щоденні потреби жителів громади.