Розпорядження про скликання чергової двадцять шостої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 18 •грудня• 2017, 10:38•

Розпорядження

від  5  грудня  2017 року                                                            № 306

Про скликання чергової двадцять шостої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову двадцять шосту  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 22 грудня 2017 року о 15.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про затвердження кошторису  видатків фонду охорони навколишнього природного середовища.

2) Про затвердження фінансових планів  міських комунальних підприємств на 2018 рік.

3)   Про затвердження міського бюджету на 2018 рік.

4)   Про впорядкування умов оплати праці на 2018 рік.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 21 грудня 2017 року.

Міський  голова                                                                                    О. Корінний