Краєвиди міста

Увага! По місту та області очікується ожеледиця. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Новоукраїнська громада готується до Новорічних та Різдвяних свят. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 15 •грудня• 2017, 16:52•

У Новоукраїнці розпочато підготовку до Новорічних та Різдвяних свят. Першим із  святкових заходів буде відкриття головної ялинки Новоукраїнщини, що відбудеться у день Святого Миколая 19 грудня о 15:30. Вже традиційно частину ялинкових прикрас виготовляють вихованці образотворчого гуртка Новоукраїнської музичної школи, які напередодні свят передали їх у міську раду. Дякуючи юним митцям, секретар Новоукраїнської міської ради Людмила Вишневецька передала вітання та солодкий подарунок від Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного.

А на центральній вулиці уже розпочали прикрашати ялинку. Цього року вона буде гарною не лише вночі, сяючи різноманітними вогнями, а й вдень завдяки старанням вихованців та викладачів ЦДЮТ «ЗОРІТ», оригінальні ялинкові прикраси виготовлені ними додадуть святковості головному новорічному символу Новоукраїнщини.

Також ЗОРІТ-івці підготували чудову казково-розважальну програму до відкриття ялинки, тож запрошуємо всіх до участі у заході!