КП «Водокомунгосп» повідомляє про введення в дію тарифу на централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) •PDF• •Друк•
••Четвер•, 14 •грудня• 2017, 15:29•

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради «Про встановлення тарифу на централізоване водопостачання» від 01 грудня 2017 р. №165  КП «Водокомунгосп» з 01 січня 2018 року вводить в дію тариф на централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) для населення (комунальний сектор) в розмірі 16  грн. за 1 м3 з ПДВ.

Для приватного сектору тариф  на послуги з централізованого водопостачання залишається без змін і згідно рішення виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради «Про встановлення тарифів на водопостачання» від 28 лютого 2017 р. №28 становить 15 грн. за 1 м3 з ПДВ.

Також, КП «Водокомунгосп» повідомляє, 22.06.2017 року Верховною Радою України прийнятий Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» № 2119-VIII (далі - Закон), який набув чинності з 02.08.2017 року. Відповідно до зазначеного Закону повірка приладів обліку води в багатоквартирних будинках (2 та більше квартир) з 01 січня 2018 року платна!

Згідно пп.6 ст. 1 Закону, прилади встановлені в багатоквартирних будинках, є вузлами розподільчого обліку послуг водопостачання.

Згідно п.2 ст. 6 Закону обслуговування (огляд, опломбування/розпломбування, періодична повірка (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж)) вузлів розподільного обліку здійснюється за рахунок власників таких вузлів обліку.

Згідно п. 3 ст. 6 Закону ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ демонтаж вузла обліку для обслуговування без його заміни на вузол обліку, укомплектований засобами вимірювальної техніки такого самого або вищого класу точності.

Послуги по проведенню періодичної повірки вузлів обліку, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, розпломбування і опломбування КП «Водокомунгосп» виконує на платній основі на договірних умовах.

Водолічильники абонентів приватного сектору повіряються та будуть повірятись силами підприємства за рахунок абонента, так як для абонентів приватного сектору  послуга щодо  демонтажу,  періодичної  повірки та монтажу водолічильників законодавством не передбачена.

Адміністрація КП «Водокомунгосп»