Краєвиди міста

Увага! По місту та області очікується ожеледиця. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Громадські слухання •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 12 •грудня• 2017, 16:29•

11 грудня в приміщенні школи села Воронівка відбулись громадські слухання про підготовку проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік та проекту міського бюджету на 2018 рік.

Громадські слухання  проходили для жителів  сіл: Арепівка, Воронівка, Єгорівка, Сотницька Балка та Улянівка.

Під час зазначених слухань міський голова Олександр Корінний інформував учасників зібрання про виконання заходів Програми за 2017 рік. Під час діалогу жителі населених пунктів Новоукраїнської громади, які раніше входили до Сотницько-Балківської сільської ради, одностайно підтримали створення дшкільного відділення на базі Воронівської філії загальноосвітнього навчального закладу №8. Зазначене об’єднання забезпечить комфортні умови для виховання та навчання для дітей, особливо дошкільнят. Із долею приміщення, у якому сьогодні розміщується дитячий садок, мешканці територій ще матимуть час на визначення.

Також учасників слухань хвилювали питання водозабезпечення (очистка громадських криниць), освітлення вулиць, ремонту доріг та ін.

Усі пропозиції будуть враховані при розробці проекту програми соціально-економічного розвитку та винесені на розгляд депутатів міської ради.