Обличчя нових громад •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 08 •грудня• 2017, 19:32•

Делегація від Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади побувала у Верховній Раді України на відкритті фото-виставки «Обличчя нових громад». Зазначеному відкриттю передував візит нашого земляка, власного кореспондента офіційного видання Верховної Ради «Голос України» Петра Мельника, відомого українського фотографа Владислава Соделя та куратора проекту Ірини Малик. Вони побували у різних куточках нашої громади, спілкувались із мешканцями ОТГ, підприємцями, працівниками та керівниками підприємств, школярами та молоддю населених пунктів громади. (Стаття у «Голосі України»).

Відкриваючи фотовиставку «Обличчя нових громад», яка присвячена Дню місцевого самоврядування, Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко наголосила, що сьогодні реформа децентралізації є однією із найефективніших та найуспішніших.

Ірина Геращенко в рамках відкриття виставки та з нагоди Дня місцевого самоврядування вручила цінний подарунок Голові Асоціації об’єднаних територіальних громад, Новоукраїнському міському голові Олександру Корінному.

Окрім міського голови Новоукраїнщину представляли депутати Парламенту дітей та молоді Новоукраїнської ОТГ (координатор Людмила Білокоз) Ілля Болтян і Тетяна Стеценко. Поруч із тими хто творить сьогодення - чильне місце займають ті молоді люди, які у найближчому майбутньому стануть обличчям громади. І хоча не обов’язково всі вони будуть видатними політиками, але беззаперечно стануть відповідальними громадянами і виборцями, які окрім постановки доречних завдань для влади, будуть джерелом ініціатив та соціально-відповідальним громадським активом, готовим спільно із владою вершити позитивні перетворення.

Для Парламенту дітей та молоді Новоукраїнської ОТГ також було передано настінний годинник, разом із найкращими вітаннями від керівництва Верховної Ради України.