Громадські слухання у Новоукраїнці •PDF• •Друк•
••Четвер•, 07 •грудня• 2017, 15:47•

5 грудня у приміщенні палацу культури «Ювілейний» відбулись громадські слухання про підготовку проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік та проекту міського бюджету на 2018 рік.

До присутніх мешканців міста звернувся Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, який проінформував їх про виконані цього року проекти, що були включені до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської ради.

Також Олександр Олександрович ознайомив учасників громадських слухань із переліком заходів, які заплановано винести на розгляд депутатів, з метою включення до зазначеної Програми та щодо принципів формування міського бюджету на наступний рік.

Особливу увагу у своєму виступі міський голова приділив конкурсу міні-проектів «Влада і громада – разом», який цього року було запроваджено у Новоукраїнській ОТГ. Олександр Корінний подякував учасникам конкурсу та закликав брати участь у розробці проектів на 2018 рік. Олександр Олександрович зазначив, що до конкурсної комісії ввійдуть керівники проектів-переможців 2017 року, та запропонував надати пріоритет тим ідеям, які матимуть екологічне спрямування.

Нагадуємо, що подібні слухання уже відбулись у селі Мар’янопіль. Наступні на черзі - у населених пунктах, які входили до об’єднання у склад Сотницько-Балківської сільської ради.