Зустріч у Верховній Раді •PDF• •Друк•
••Середа•, 06 •грудня• 2017, 14:24•

Новоукраїнський міський голова, голова Асоціації об’єднаних територіальних громад Олександр Корінний взяв участь в урочистому засіданні Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіонального розвитку та місцевого самоврядування, який відбувся у Києві під головуванням заступника голови ВРУ Оксани Сироїд та голови комітету Сергія Власенка.

Зазначене засідання було приурочене Дню місцевого самоврядування. Олександр Олександрович мав змогу привітати з нагоди  професійного свята своїх колег – представників органів місцевого самоврядування, депутатів Верховної ради, працівників Комітету – усіх, хто опікується проблемами місцевого самоврядування, сприяє децентралізації. Голова Асоціації ОТГ побажав натхнення, творчої та життєвої наснаги у роботі над удосконаленням законодавства нашої держави, яка має однозначно привести до успіху на шляху до європейської спільноти вільних, заможних та незалежних країн.