Про скликання чергової двадцять п’ятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 01 •грудня• 2017, 16:57•

Розпорядження

від  01 грудня  2017 року                                                            № 303

Про скликання чергової двадцять п’ятої сесії

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову двадцять п’яту  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 12 грудня 2017 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2)   Про міську програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Новоукраїнської міської ради на 2018-2020 роки.

3)  Про затвердження "Комплексної програми попередження та припинення протиправних дій у сфері державної безпеки, профілактики злочинності та цивільного захисту населення на території Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки

4)     Про продовження дії контракту з керівниками КП.

5)  Про Затвердження Положення про відділ культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради у новій редакції .

6)  Про затвердження Програми розвитку туризму на території Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки.

7)  Про надання пільг при оподаткуванні міським комунальним підприємствам  на 2018 рік.

8)  Про звільнення служби у справах дітей виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради від сплати державного мита в 2018 році.

9)    Про звільнення Новоукраїнської РДА від сплати державного мита в 2018 році.

10)     Про розгляд клопотань.

11)   Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від 22.12.2016 року № 323 „Про міський бюджет на 2017 рік“.

12) Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

13)  Питання землекористування і землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 06-07 грудня   2017 року.

Міський  голова                                                       О. Корінний